Hygiena

Péče o vlasy, pokožku celého těla a mytí rukou patří ke každodenním rituálům, které si můžete zpříjemnit produkty, jež vás zahalí do omamné vůně.

#ShowMore#

 

Tělová kosmetika

Hygieia byla podle řecké mytologie bohyně zdraví a pravdou je, že správná hygiena je pro naše zdraví a celkovou pohodu stěžejní. Dodržováním základních hygienických návyků chráníme sebe i své okolí před infekcemi a nemocemi. Péče o pokožku těla, vlasy i očista rukou jsou navíc každodenní rutinou, která se může stát voňavou relaxací a chvilkou, kterou si můžete užít sama pro sebe. Vyberte si ty pravé kosmetické produkty s pečujícími složkami, díky nimž si budete den co den připadat jako bohyně v řeckých lázních…

 

Vsaďte na šampon na vlasy s antioxidanty bez parabenů a sulfátů

Nejen pokožka těla, ale také vaše vlasy jsou vystaveny vnějším vlivům, včetně poškozujícího slunečního UV záření, nepříznivým povětrnostním podmínkám či znečištění. Při mytí je však důležité nejen zbavit je nečistot, které se na nich během dne zachytily, ale také podpořit jejich hydrataci a ochránit je právě před škodlivými faktory. Přirozenou obranyschopnost vlasů zajistí posilující šampon na vlasy s antioxidanty, jež chrání proti volným radikálům. Při výběru šamponu se zároveň ujistěte, že ve složení nejsou škodlivé parabeny a sulfáty.

 

Proč a jak používat kondicionér na vlasy

Kondicionér na vlasy vyživuje, chrání před poškozením a pomáhá také se snadnějším rozčesáváním hřívy. Zanechává vlasy hebké, lesklé, a navíc je krásně provoní! Díky hydratačním složkám (např. výtažek z hrušky a pšeničné proteiny) také chrání a hydratuje vlasovou pokožku. Její zdraví je totiž zásadní pro krásu vlasů. Účinnou látkou jsou také antioxidanty a vitamin C, díky nimž jsou kadeře chráněny. Kondicionér se nanáší na vlhké vlasy po umytí šamponem a nechá se krátce působit. Poté vlasy důkladně opláchněte. Opět volte produkty bez parabenů a sulfátů.

 

Přírodní sprchový gel s pumpičkou

Sprchové gely jsou neodmyslitelnou součástí každodenní očisty, které nám svou vůní a péčí zpříjemňují pobyt ve sprše i koupeli. Vsaďte na přírodní sprchový gel s veganským složením bez SLS a lepku, který má blahodárný vliv na pokožku a zanechává ji svěží, jemnou a vyživenou. Navíc koupelové a sprchové gely britské luxusní značky Noble Isle nabízejí výběr z mnoha různých vůní od oblíbené Whisky & Water, přes příjemně kořenitou Fireside po svěží The Greehouse či jemnou romantickou květinovou Willow Song. Sprchový gel s pumpičkou umožňuje snadné dávkování.

 

Hydratační sprchový gel pro ženy

Jestliže chcete své pokožce dopřát extra porci péče a hydratace, vsaďte na hydratační sprchový gel, který obsahuje výtažky z hroznů, jež jsou cenným zdrojem vitaminů a antioxidantů, a přírodní výtažky zajišťující hloubkovou hydrataci.

 

Každodenní pomocník: Tekuté mýdlo na ruce

Ruce bychom si měli mýt několikrát denně – před jídlem a vařením, po návštěvě toalety, po příchodu domů zvenku či vynesení odpadků, při znečištění rukou, poté, co jste sahali na zvířata a domácí mazlíčky… Podle odborníků je ideální doba pro mytí rukou alespoň půl minuty, Světová zdravotnická organizace WHO uvádí 40 sekund. Důležitá je ovšem nejen doba a technika mytí rukou, ale i použití kvalitního tekutého mýdla na ruce s bohatými čisticími a antimikrobiálními vlastnostmi. Díky hydratačním složkám pokožku nevysušuje, a i při častém mytí ji zanechává sametově jemnou, vláčnou a voňavou.     

 

Jak očistit ruce, když nemáte přístup k vodě? Vsaďte na dezinfekční gel na ruce

Na dovolené nebo na chalupě je někdy těžké zajistit přístup k tekoucí vodě, aby si člověk mohl ruce důkladně očistit a zbavit je škodlivých bakterií. V takovém případě je skvělým pomocníkem dezinfekční gel na ruce, který stačí aplikovat v malém množství do suchých dlaní, důkladně rozetřít, včetně prostoru mezi prsty a nechat zaschnout. Velmi praktické je malé cestovní balení dezinfekčního gelu na ruce, které lze mít neustále v kabelce či cestovním batohu a díky tomu máte záruku, že vaše ruce budou čisté kdykoliv a kdekoliv. Lehce parfémovaný gel na dezinfekci rukou Noble Isle Golden Harvest navíc krásně voní, zvláčňuje, chrání a osvěžuje pokožku!