O nás – Madeforskin.cz

Jedinečná péče o pleť,
na kterou se můžete spolehnout

Čistě selektivní

Čistě selektivní

Beauty značky, které našim zákazníkům nabízíme, prošly pečlivým výběrem. Máme vysoké standardy a vybíráme pro vás jen to nejlepší, abyste mohli nakupovat najisto, pohodlně a přehledně.

Online poradenství

Online poradenství

Poskytujeme odborné poradenství online. Zákazníci nás mohou kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. Naše proškolené poradkyně pomohou s výběrem konkrétních přípravků vhodných pro danou pleť a potřeby. Každému se věnujeme osobně a snažíme se mu výběr ulehčit a zpříjemnit.

Čistě prémiové

Čistě prémiové

Za všemi našimi značkami stojí jak vybrané ingredience v produktech, tak prověření tisíce zákaznic a zákazníků po celém světě a zároveň také vědecké výzkumy, spotřebitelské i klinické studie. Vy tak jejich účinkům můžete stoprocentně důvěřovat.


Naše značky


Náš zákaznický servis nastavuje laťku vysoko.
Doporučuje více než 99 % zákazníků.

Andrea Vrabcová

„Made for Skin je má srdcová záležitost. Na tomto e-shopu jsem našla kosmetiku, kterou jsem dlouho hledala a která se perfektně stará o mou pleť. Moji největší favorité jsou Perricone MD a Lancer.“

Lucie Dvořáková

„Objevila jsem ty nejhezčí sprchové gely, jaké jsem kdy zkusila. Noble Isle je opravdu dokonalá značka. Vůně na těle vydrží velmi dlouho a navíc hezky hydratují.“

Sára Procházková

„Konečně e-shop, kde jsem našla skvělou péči o pleť. Omorovicza jsem zkusila poprvé a od té doby na ni nedám dopustit a jen doplňuji o další produkty.“

Alex Vojnarová

„Miluji kosmetiku, kterou na Made for Skin máte. Vyzkoušela jsem už mnoho značek, ale Lancer je opravdu TOP. Děkuji, že jsem díky vám tuto kosmetiku mohla vyzkoušet.“


Jsme český e-shop a všechno zboží máme skladem v České republice. Zásilky odesíláme do druhého dne a nikdy se proto nestane, že poputují přes několik států a zákazníci na ně budou muset nesmyslně dlouho čekat.

Díky tomu, že spolupracujeme přímo s výrobci a oficiálními dodavateli, můžeme nabídnout originální produkty, které splňují ty nejvyšší standardy kvality, za nejlepší ceny. Díky přímé spolupráci s výrobci navíc všechny produkty dokonale známe. Účinnost značek je prokázána jak klinickými a spotřebitelskými studiemi, tak zkušenostmi tisíce zákazníků po celém světě.

Madeforskin.cz® je součástí české společnosti GD Retail, s.r.o., specializující se na přímý přístup k zákazníkům v on-line prostředí v zemích střední Evropy. Zaměřujeme se na profesionální on-line poradenství při výběru produktů a na spolehlivou logistickou infrastrukturu. Díky tomu umožňujeme zákazníkům velmi pohodlné nakupování a rozhodování při výběru jednotlivých produktů a sestavování každodenní pečující rutiny.

Madeforskin.cz® je poháněno touhou vytvářet v on-line prostředí skvělé zákaznické zážitky, které vycházejí z našich dlouhodobých poznatků a odborných znalostí. Poskytujeme Vám jedinečnou péči, na kterou se můžete vždy spolehnout. Rozšiřujeme přístup k prémiové kráse s odhodláním poskytovat vždy jen to nejlepší. Ať už Vás trápí jakýkoli problém či otázka týkající se krásy, vždy se společně s Vámi snažíme nalézt odpověď. Pomáháme Vám vypadat a především cítit se krásně.

V Madeforskin.cz® neustále sledujeme trendy a vývoj. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte nejnovější informace a nabídky.

Partnerství

Pokud byste chtěli diskutovat o spolupráci s Madeforskin.cz®, případně o dodání vaší značky na naše webové stránky, kontaktujte nás na adrese: info@madeforskin.cz.


Připojte se do našeho Madeforskin klubu
a sledujte nás