Zpevnění a lifting pleti

Zatočte s povadlou kůží a dodejte pleti mladistvý look! Poradíme vám s výběrem krémů a sér pro neinvazivní lifting obličeje a zpevnění pokožky celého těla.

#ShowMore#

 

Neinvazivní lifting obličeje

S přibývajícími lety se na pleti objevují změny spojené se stárnutím, jako je nadměrná pigmentace, nejednotný tón, ale také začínají být viditelné první jemné linky a vrásky, pokožka ztrácí svou elasticitu a pevnost. Těmto nežádoucím projevům můžete předcházet a díky intenzivní péči se vyhnout invazivním zákrokům. Vsaďte na zpevňující a liftingové produkty s účinnými složkami, které dokáží vrátit pleti mladistvý vzhled.

 

Nejlepší liftingové sérum

Chcete-li si zachovat pružnou a pevnou pokožku, základním pilířem každodenní pleťové rutiny je liftingové sérum na obličej. Obsahuje koncentrované složky, které zlepšují elasticitu, zpevňují kontury obličeje a pomáhají redukovat vrásky. Jednou z těchto látek je retinol, pružnost a pevnost pleti dodává také polyaminový růstový faktor, kterého tělo s přibývajícím věkem produkuje stále méně a je vhodné jej do pokožky doplnit. Mladistvou texturu a zářivý vzhled podporuje také membrána z vaječné skořápky, jelikož obnovuje kožní bariéru, aby nedocházelo k dehydrataci pleti. Všechny tyto složky najdete například v liftingovém a zpevňujícím séru na obličej Perricone MD Growth Factor.

 

Zpevňující krém na obličej

Dalším krokem pleťové rutiny je zpevňující krém na obličej. Viditelnou elasticitu a pevnost pokožky zlepšuje například DMAE, která vyrovnává kontury obličeje a působí příznivě proti vráskám. Důležitá je také hydratace, kterou může zajišťovat kyselina hyaluronová či různé oleje. Například olej ze semen tungovníku moluckého se na Havaji používá již po staletí pro péči o suchou a citlivou pleť.

Ke zpevnění pokožky přispívá také kolagen a elastin, anebo látky, které tvorbu kolagenu a elastinu podporují – například výtažek z mořského planktonu.

 

Zpevňující oční krém

Citlivá pokožka kolem očí, která je náchylná k tvorbě vrásek a ochabování víček, si vyžaduje speciální péči. Krém by měl být velmi lehký a nedráždit oči. Zpevňující oční krém může obsahovat například arganový olej zajišťující hydrataci a pružnost, či neuropeptidy. Ty díky své unikátní struktuře posilují přirozenou kožní bariéru a podporují hydrataci, vláčnost a svěžest. Krém každé ráno a večer opatrně prstem vklepejte do oblasti očního okolí, vyhněte se však přímému kontaktu s očima.

Pro intenzivnější účinek před nanesením krému použijte liftingové a zpevňující oční sérum, které zpevňuje ochablá víčka a zjemňuje vrásky a linky v oblasti kolem očí.

 

Zpevňující maska s hydratačním účinkem

Jednou až třikrát týdně můžete své pleti dopřát také extra péči v podobě zpevňující masky s hydratačním účinkem. Nanáší se na vyčištěný obličej a krk. Při použití se řiďte pokyny výrobce u konkrétního produktu.

 

Liftingová masáž obličeje

K neinvazivnímu liftingu patří i pravidelná liftingová masáž obličeje. Speciální masážní techniky mohou podporovat prokrvení pokožky, stimulovat tvorbu kolagenu a v kombinaci s vhodným olejem či krémem může být tato masáž skvělým způsobem, jak si dopřát zpevňující proceduru v pohodlí domova. Masáž navíc zlepšuje lymfatický oběh a tím redukuje otoky a váčky pod očima.

 

Zpevňující krém na krk a dekolt

Pokožka pod bradou, na krku a dekoltu bývá často opomíjena. Právě tato oblast ale mnohdy prozradí náš skutečný věk! Abyste nemusela tyto partie později maskovat rolákem kvůli vráskám a povadlé kůži, začněte včas jemnou pokožku zpevňovat. Místo klasického krému na obličej volte zpevňující krém na krk a dekolt, který je určen právě pro tyto části těla. Účinnou redukci vrásek a viditelné zpevnění a vyhlazení pokožky zajišťují například enzymy z bílých lanýžů, remodelační a liftingový efekt má výtažek z květů protěže. Elasticitu a pevnost viditelně zlepšuje také DMAE či peptidy.

 

Péče o tělo: zpevňující tělový krém, zpevňující tělové mléko, olej na zpevnění pokožky

Také tenká kůže na pažích, holeních a dalších oblastech s postupujícím věkem viditelně ochabuje, navíc je pak náchylná k poškození, modřinám nebo trhlinám. Proto je vhodné ji posilovat pravidelným používáním zpevňujícího tělového krému proti stárnutí pokožky. Mezi látky, které účinně bojují proti povadlé pokožce, patří například peptid růstového faktoru nebo mikrohyaluronová kyselina. Malé molekuly kyseliny hyaluronové se snadno vstřebávají a vyplňují hydratační bariéru pokožky.

Regenerovat pokožku těla můžete také za pomoci zpevňujícího tělového mléka či oleje na zpevnění pokožky, který se velmi dobře roztírá, intenzivně hydratuje a zanechává kůži vláčnou a pružnou. Pravidelné masáže olejem mohou podpořit elasticitu a pevnost pokožky na různých částech těla.

 

 

24 položek celkem
Nahoru
Další produkty