Rozjasňující péče o pleť

Konec mdlé, unavené a matné pleti! Dopřejte své pokožce luxusní péči díky rozjasňujícímu séru, krému, masce a make-upu, aby byla opět zářivá a plná života.

#ShowMore#

 

Peeling pro rozjasnění a hydrataci

Prvním krokem k rozjasnění pleti je důkladné vyčištění a odstranění odumřelých kožních buněk. Pravidelný peeling pleť zbaví nečistot a zjemní ji, čímž podpoří její přirozenou zářivost. Na trhu existuje mnoho druhů peelingů, ať už mechanických s abrazivními částicemi, nebo chemických. Pro rozjasnění a hydrataci pleti zkuste peeling s obsahem AHA kyselin.

Vyzkoušejte…

 

Rozjasňující sérum na obličej

Rozjasňující sérum na obličej je koncentrovaný produkt, který se aplikuje před krémem. Účinnou složkou rozjasňujících sér je obvykle vitamin C, silný antioxidant, jenž se podílí na viditelném vyrovnání tónu pleti a podporuje kolagen, který udržuje pleť hladkou a pružnou. Účinně bojuje také s pigmentovými skvrnami.

Vyzkoušejte…

 

Nejlepší rozjasňující pleťový krém

Následkem stresu, znečištění i agresorů z vnějšího prostředí může být pleť mdlá a působit unaveně. Sluneční UV záření ji zase dokáže poškodit a způsobit jemné skvrnky a nerovnoměrný tón pleti i ztrátu pružnosti a pevnosti. Abyste pleti vrátila zpět její záři, je rozjasňující pleťový krém klíčovým produktem. Pomáhá vyrovnat tón pleti, barevně ji sjednotit, vyhladit hrubou strukturu a zpevnit ji, aby získala mladistvý vzhled.

  • Ráno používejte hydratační rozjasňující krém s minerální SPF ochranou, který chrání pokožku celý den před poškozením UV paprsky i dalšími vlivy vnějšího prostředí.
  • Večer aplikujte noční krém pro obnovu pleti, který přirozeně podporuje regeneraci pokožky během spánku a doplňuje přirozenou bariéru pokožky.

 

Rozjasňovač na kruhy pod očima

Tmavé kruhy pod očima k vitálnímu vzhledu rozhodně nepřispívají. Na rozjasnění očního okolí můžete použít tekutý rozjasňovač s vitaminem C, který viditelně zlepšuje nerovnoměrný tón pleti a je možné jej používat samostatně, anebo jej smíchat s make-upem či jiným hydratačním produktem. Jeho barva by měla splynout s odstínem vaší pleti, anebo volte o odstín světlejší, aby vznikl přirozený efekt. Naneste jej v malém množství a rozetřete do ztracena špičkou prstu či aplikátorem.

Jemné linky, tmavé kruhy a otoky v oblasti očí lze redukovat pravidelným používáním regeneračního očního krému.

 

Rozjasňující korektor a make-up

Rozjasňující korektor se používá na zakrytí drobných nedokonalostí pleti, jako jsou pigmentové skvrny, tmavé kruhy pod očima a vrásky.

Chcete-li pleti dodat rovnoměrný tón, zakrýt nedokonalosti, redukovat viditelnost pórů, a přitom jí propůjčit přirozený jas a lesk, vsaďte na tónovací pleťový rozjasňující krém.

Viditelné redukce tmavých skvrn a sjednocení nerovnoměrného tónu pleti docílíte aplikací ošetřujícího rozjasňujícího make-up séra s minerální širokospektrální SPF. Díky možnosti vrstvení si můžete sama zvolit intenzitu krytí.

 

Maska na unavenou pleť

Pro hlubší regeneraci si jednou nebo dvakrát týdně dopřejte masku na unavenou pleť s hydratačními složkami a látkami, které podporují obnovu pleti a redukují výskyt tmavých skvrn. Vyzkoušet můžete například gelovou masku na obličej pro rozjasnění pletikyselinou salicylovou a extraktem z písečné lilie, jež snižuje produkci melaninu.