Omorovicza

Krásná, zdravá, pevná a pružná pleť díky minerálům z termálních vod. Omorovicza pochází z Maďarska a využívá léčivé prameny v Budapešti - oblíbené lázeňské metropoli. Minerální prameny mají blahodárné účinky na tělo, to je známo už dlouho, produkty Omorovicza však dokážou díky jedinečnému patentu dostat tyto látky hluboko do pokožky. 

#ShowMore#

Cesta značky Omorovicza začala před více než 2000 lety, kdy byly objeveny léčivé vlastnosti maďarských termálních vod a  vybudovány první termální lázně. Tajemství pozoruhodných léčivých vlastností maďarských termálních vod spočívá v jedinečném geologickém podloží.

Budapešť má více zdrojů termální vody než kterékoliv jiné město na světě. V roce 1934 byla oficiálně nazvána „Mezinárodním lázeňským městem“.

V roce 1800 rodina Omorovicza postavila krásné termální lázně Racz Furdo na místě osmanských lázní, které byly postaveny v 60. letech 16. století, na vrcholu středověkého léčivého pramene známého svými léčivými účinky. Kouzlo léčivých vod vychází z  jedinečné směsi minerálů a stopových prvků.

Na přelomu tisíciletí žil Stephen de Heinrich de Omorovicza v Budapešti, když se poprvé setkal s americkou diplomatkou Margaret, náčelnicí štábu velvyslanectví USA v Maďarsku. Stephen vzal Margaret do lázní, které postavila jeho rodina. Manželé pozorovali léčivou sílu těchto vod na své kůži a rozhodli se vydat společnou cestou a ukázat tento zázrak světu.

Spojili se s týmem maďarské dermatologické laboratoře, která se mimo jiné proslavila objevem vitaminu C, za který získala Nobelovu cenu.

Přenos minerálních látek z termálních vod při koupelích má blahodárný účinek na tělo. Jedinou překážkou bylo to, že tyto látky se nedostávaly hluboko do pokožky. Pouze na ní ulpívaly.

Stephen a Margaret využili dlouholeté vědecké zkušenosti laboratoře a společně se svým týmem vyvinuli a patentovali Healing Concentrate™, unikátní komplex, který je schopen dodat terapeutické minerály do nejhlubších vrstev pokožky.