Lancer

Americká skincare kosmetika vznikla v roce 1985 díky renomovanému dermatologovi Dr. Haroldu Lancerovi, který věřil, že péče o pleť může dokázat víc, a proto se rozhodl vyvinout vlastní řadu produktů. Vznikla tak slavná Lancerova metoda. 

Lancerova metoda: Polish, Cleanse a Nourish je základem péče o pleť a prvním krokem, který se doporučuje všem novým pacientům. Tato jednoduchá třífázová procedura peelingu, čištění a hydratace funguje tak, že ovlivňuje přirozený regenerační cyklus pleti, který se s přibývajícím věkem postupně zpomaluje. Toto zpomalení je možné zvrátit tím, že podpoříme buněčnou výměnu a přirozenou regeneraci kolagenu, čímž naučíme pleť rychleji se obnovovat.

#ShowMore#

Dr. Harold Lancer, renomovaný dermatolog z Los Angeles, během své třicetileté praxe léčil více než 30 000 pacientů, včetně některých z nejkrásnějších a nejznámějších tváří na světě. 

„Ano, říkají mi dermatolog hvězd, ale každý je v mých očích hvězdou,“ říká Dr. Harold Lancer.

Dr. Lancerovi se jako jednomu z mála povedlo uchopit myšlenku důležitosti péče o pleť a zhmotnit ji. Jeho inovativní poznatky a výsledky dlouholetých výzkumů se zrcadlí v každém produktu. 

Řada The Lancer Method je proto jednou z nejoblíbenějších po celém světě. Byla navržena tak, aby zlepšila celkové zdraví pokožky a zanechala ji s proslulým „Lancer Glow“. Po velkém úspěchu své kliniky se Dr. Lancer rozhodl zpřístupnit svou třífázovou proceduru všem. Tato procedura se skládá z vyhlazení, čištění a výživy. Lancerova metoda pomáhá ovlivnit přirozený regenerační cyklus pokožky tím, že podporuje buněčnou výměnu a přirozenou regeneraci kolagenu, čímž dochází k rychlejší obnově pokožky.

Jeho výrobky pro péči o pleť a tělo jsou stejné jako ty, které používá na své klinice. Nyní tedy můžete dosáhnout hollywoodských standardů pro péči o pleť i v pohodlí vašeho domova.

 

 

16 položek celkem
Nahoru
Další produkty