Noble Isle The Greenhouse Vonná svíčka The Greenhouse Fine Fragrance Candle

Kód: CD190.002
Novinka
Značka: Noble Isle
1 269 Kč

Zvolte variantu

Zapalte si svíčku The Greenhouse s hřejivou botanickou vůní připomínající anglický skleník uprostřed léta, v níž se snoubí bergamot, zimolez a jasmín, osvěžující tóny máty a melounu a nezaměnitelná zemitá vůně rajčatových listů. Budete se cítit jako obklopeni voňavými květy, zelení a dozrálými šťavnatými plody.

Hmotnost: 200 g

Cena za 1 g: 6 Kč (0,2 €)

Detailní informace

Velikost: 200 g
Skladem | CD190.002
1 269 Kč

Detailní popis produktu

V Noble Isle pevně věříme v sílu vůní. Vůně dokážou zlepšovat náladu, navracet vzpomínky a vytvářet pouta. Stanou se dokonalým doplňkem vašeho domova. Svíčky Noble Isle se vyrábějí v Anglii a jsou ručně kompletovány. Tvoří se s jemnou rovnováhou vosku, knotu a vůně, aby vytvořily vynikající aromatickou svíčku, která dodává místnosti atmosféru a příjemně ji provoní.

  • hoří až 45 hodin
  • jemná, hořkosladká vůně
  • navozuje zklidňující atmosféru
  • provoní interiér svěží vůní
  • rozměry svíčky: 90 x 80 mm, 200 g

 

Vůně

Hlava: rajčatové listy, zelené tóny & bergamot
Srdce: jasmín, zimolez
Základ: pižmo, pačuli

 

Použití

Před zapálením odstraňte svíčku z obalu. Pro nejlepší výsledky nechte svíčku hořet minimálně dvě hodiny, ale nikdy ne více než čtyři hodiny. Udržujte knot stále zastřižený na 5 mm. Přestaňte používat, pokud zbývá jen 10 mm vrstva vosku.

 

Upozornění: Před zapálením odstraňte veškerý obal. Nezapalujte, pokud je sklo poškozené. Nenechávejte hořící svíčku bez dozoru. Udržujte mimo dosah dětí. Zapalujte v dobře větrané místnosti. Nenechávejte svíčku hořet déle než 4 hodiny v kuse. Nezapalujte v blízkosti čehokoliv, co může vzplanout. Svíčku vždy pokládejte na plochu odolnou vůči teplu. Vždy nechte nad plamenem dostatek prostoru. Nikdy nedovolte, aby se plamen dotýkal skla. Skleněný obal se zahřívá, nepřemisťujte hořící svíčku. Přestaňte používat, pokud zbývá jen 10mm vrstva.

 

Varování: Může způsobit alergickou kožní reakci. Dlouhodobě škodlivé pro vodní život. Zabraňte úniku do životního prostředí. Při kontaktu s pokožkou omyjte mýdlem a vodou, při podráždění vyhledejte lékařskou pomoc.

Doplňkové parametry

Kategorie: Noble Isle
Typ produktu: Svíčky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: