Omorovicza

Krásná, zdravá, pevná a pružná pleť díky minerálům z termálních vod. Omorovicza pochází z Maďarska a využívá léčivé prameny v Budapešti - oblíbené lázeňské metropoli. Minerální prameny mají blahodárné účinky na tělo, to je známo už dlouho, produkty Omorovicza však dokážou díky jedinečnému patentu dostat tyto látky hluboko do pokožky. 

#ShowMore#

Cesta značky Omorovicza začala před více než 2000 lety, kdy byly objeveny léčivé vlastnosti maďarských termálních vod a  vybudovány první termální lázně. Tajemství pozoruhodných léčivých vlastností maďarských termálních vod spočívá v jedinečném geologickém podloží.

Budapešť má více zdrojů termální vody než kterékoliv jiné město na světě. V roce 1934 byla oficiálně nazvána „Mezinárodním lázeňským městem“.

V roce 1800 rodina Omorovicza postavila krásné termální lázně Racz Furdo na místě osmanských lázní, které byly postaveny v 60. letech 16. století, na vrcholu středověkého léčivého pramene známého svými léčivými účinky. Kouzlo léčivých vod vychází z  jedinečné směsi minerálů a stopových prvků.

Na přelomu tisíciletí žil Stephen de Heinrich de Omorovicza v Budapešti, když se poprvé setkal s americkou diplomatkou Margaret, náčelnicí štábu velvyslanectví USA v Maďarsku. Stephen vzal Margaret do lázní, které postavila jeho rodina. Manželé pozorovali léčivou sílu těchto vod na své kůži a rozhodli se vydat společnou cestou a ukázat tento zázrak světu.

Spojili se s týmem maďarské dermatologické laboratoře, která se mimo jiné proslavila objevem vitaminu C, za který získala Nobelovu cenu.

Přenos minerálních látek z termálních vod při koupelích má blahodárný účinek na tělo. Jedinou překážkou bylo to, že tyto látky se nedostávaly hluboko do pokožky. Pouze na ní ulpívaly.

Stephen a Margaret využili dlouholeté vědecké zkušenosti laboratoře a společně se svým týmem vyvinuli a patentovali Healing Concentrate™, unikátní komplex, který je schopen dodat terapeutické minerály do nejhlubších vrstev pokožky.

Omorovicza je schválena jako cruelty free v rámci programu Leaping Bunny. Program Leaping Bunny je mezinárodně uznávaným zlatým standardem pro výrobky bez krutosti. Tento celosvětový program vyžaduje standardy cruelty free nad rámec zákonných požadavků. Schválené značky musí splňovat přísná, celosvětově uplatňovaná kritéria, včetně nezávislých auditů. Všechny zúčastněné třetí strany se musí každoročně zavázat k dodržování svého slibu, že nebudou provádět testy na zvířatech na žádném hotovém výrobku nebo složce.