Perricone MD

Značka Perricone MD vznikla v roce 1997 pod rukama dermatologa a nutričního specialisty Dr. Nicholase Perriconea, jenž je světově uznávaným odborníkem na zdravé stárnutí. Je také autorem několika bestsellerů New York Times a držitelem více než stovky amerických a mezinárodních patentů v oblasti léčby poškozené pleti a systémových onemocnění. Všechny kosmetické řady Perricone MD, stejně jako dekorativní kosmetika, jsou bohaté na antioxidanty a živiny, které jsou lidskému tělu vlastní. Díky tomu tělo tyto látky lépe rozpoznává a na pleti se tak dostavují velmi výrazné výsledky.

#ShowMore#

„Mým cílem je znaky stárnutí včetně stárnoucí pleti léčit jako nemoci, ne pouze zakrývat problémy,“ vysvětluje Dr. Perricone svůj přístup.

TŘÍSTUPŇOVÁ FILOZOFIE

V Perricone MD je důležitým faktorem krása, a to jak ta vnitřní, tak vnější. To, jak vypadáme, jak se cítíme, dokáže ovlivnit náš den. Podstatnou část tvoří strava a náš přístup k tělu jako takovému. Perricone MD zaujímá holistický přístup k podpoře zdravě vypadající pleti a těla prostřednictvím třístupňového systému filozofie. Ten se skládá ze zdravé stravy, esenciálních doplňků stravy a účinných přípravků pro péči o pleť a tělo s jedinečnými účinnými látkami, jejichž přínos je podložen rozsáhlými klinickými a spotřebitelskými studiemi. Produkty Perricone MD jsou bohaté na antioxidanty a živiny, které jsou našemu tělu vlastní a přirozeně si je vytváří. Právě díky tomu, tělo dokáže tyto látky rozpoznat a výsledky jsou dramaticky viditelné.

Krásná a zdravá pleť je základním kamenem pro všechny přípravky Perricone MD.

„Nezbytné je pečovat nejen o pleť, ale o své tělo celkově, protože se obě tyto cesty vzájemně velmi ovlivňují,“ říká Dr. Perricone.

1. STUPEŇ: PROTIZÁNĚTLIVÁ STRAVA

Nejlepším výživovým plánem pro minimalizaci viditelných známek stárnutí a snížení zánětu je pro tělo důležitý kvalitní zdroj bílkovin a sacharidů s nízkým glykemickým indexem. Dávat přednost ovoci a zelenině před rafinovanými, průmyslově zpracovanými potravinami. Potraviny, které milujeme,  jsou kuře, divoký losos, ovesné vločky, bobulovité ovoce, čerstvá zelenina a zdravé tuky nacházející se v avokádu, oříšcích nebo olivovém oleji.

2. STUPEŇ: VÝŽIVOVÉ DOPLŇKY

Vzhledem k tomu, že hladiny antioxidantů v těle se obtížně měří, nejlepším způsobem, jak zajistit stálou ochranu našeho organismu, je kontrolovat příjem antioxidantů ve stravě. Doplňky stravy Perricone MD jsou navrženy tak, aby poskytovaly našemu tělu vhodné živiny, které potřebuje a ne vždy je lze získat z potravin, které jíme.

3. STUPEŇ: POKROČILÁ PÉČE O PLEŤ

Produkty Perricone MD jsou navrženy tak, aby podporovaly zdravě vypadající pleť a eliminovaly viditelné známky stárnutí. Jsou bohaté na antioxidanty a živiny, které si naše tělo vytváří přirozeně samo. Tím, že jsou pro něj tyto složky přirozené, se rychleji dostavují výrazné účinky. Pokročilá péče o pleť Perricone MD stojí na třech pilířích: účinné ingredience, patentované postupy a viditelné výsledky.