Noble Isle Fireside Vonná svíčka s jedním knotem Fireside Candle

Kód: CD190.009
1 269 Kč 6 Kč / 1 g
Skladem
Varianta
Můžeme doručit do:
15.7.2024

Vonná svíčka s jedním knotem z řady Fireside velice rychle provoní interiér a prohřeje celý dům do hřejivé a kořeněné vůně. Zútulněte si váš domov a udělejte si ničím nerušený večer, zavřete oči a užívejte si přítomného okamžiku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu


Vlastnosti

  • hoří až 45 hodin
  • smyslná, podmanivá vůně
  • navozuje příjemnou atmosféru
  • provoní interiér kořeněnou vůní

 

Vůně

  • Hlava: grep, růžový pepř Noty
  • Srdce: černý pepř, zázvor 
  • Základ: dubový mech, vanilka

 

Použití

Před zapálením odstraňte svíčku z obalu. Pro nejlepší výsledky nechte svíčku hořet minimálně dvě hodiny, ale nikdy ne více než čtyři hodiny. Udržujte knot stále zastřižený na 5 mm. Přestaňte používat, pokud zbývá jen 10 mm vrstva vosku. Náš tip: Hýčkejte spolu s interiérem vašeho domova také vaše tělo a smysly smyslně kořenitou vůní dalších produktů z řady Noble Isle Fireside.

 


#HODNOCENI#


Upozornění

Před zapálením odstraňte veškerý obal. Nezapalujte, pokud je sklo poškozené. Nenechávejte hořící svíčku bez dozoru. Udržujte mimo dosah dětí. Zapalujte v dobře větrané místnosti. Nenechávejte svíčku hořet déle než 4 hodiny v kuse. Nezapalujte v blízkosti čehokoliv, co může vzplanout. Svíčku vždy pokládejte na plochu odolnou vůči teplu. Vždy nechte nad plamenem dostatek prostoru. Nikdy nedovolte, aby se plamen dotýkal skla. Skleněný obal se zahřívá, nepřemisťujte hořící svíčku. Přestaňte používat, pokud zbývá jen 10mm vrstva.

 

Varování

Může způsobit alergickou kožní reakci. Dlouhodobě škodlivé pro vodní život. Zabraňte úniku do životního prostředí. Při kontaktu s pokožkou omyjte mýdlem a vodou, při podráždění vyhledejte lékařskou pomoc.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Noble Isle
Typ produktu: Svíčky
giftfree: TE-PMGD15MLGWP|TE-PMSPTZ30MLGWP

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: