Noble Isle Tea Rose Vonná svíčka Tea Rose Fine Fragrance Candle

Kód: CD190.030
1 269 Kč

Zvolte variantu

Čistá a okouzlující vůně plná půvabu a jemnosti londýnského odpoledního čaje, ponořená do uklidňujících lístků černého čaje a okvětních lístků anglické růže s kapkou jasmínu a šalvěje. Vonná svíčka Noble Isle Tea Rose si podmaní vaše smysly a provoní každý kout vašeho domova.

Objem: 200 g

Cena za 1 g: 6 Kč (0,2 €)

Detailní informace

Velikost: 200 g
Skladem | CD190.030
1 269 Kč

Detailní popis produktu

Britská tradice čaje o páté je rituál, který přináší uklidnění nejen pro tělo, ale také mysl. Rituál, který je pomyslným zakončením starostí všedních dnů. A právě tím se inspirovala řada Tea Rose. 

Vlastnosti:

  • hoří až 45 hodin
  • čistá a okouzlující vůně
  • navozuje příjemnou atmosféru
  • provoní interiér působivou vůní
  • přírodní a parafínové vosky, bezolovnatý knot

 

Vůně:

  • Hlava: bergamot a zelený čaj
  • Srdce: černý čaj, růže a jasmín
  • Základ: šalvěj muškátová a pižmo

 

Jak používat:

Před zapálením odstraňte svíčku z obalu. Pro nejlepší výsledky nechte svíčku hořet minimálně dvě hodiny, ale nikdy ne více než čtyři hodiny. Udržujte knot stále zastřižený na 5 mm. Přestaňte používat, pokud zbývá jen 10 mm vrstva vosku.

 

Upozornění: Před zapálením odstraňte veškerý obal. Nezapalujte, pokud je sklo poškozené. Nenechávejte hořící svíčku bez dozoru. Udržujte mimo dosah dětí. Zapalujte v dobře větrané místnosti. Nenechávejte svíčku hořet déle než 4 hodiny v kuse. Nezapalujte v blízkosti čehokoliv, co může vzplanout. Svíčku vždy pokládejte na plochu odolnou vůči teplu. Vždy nechte nad plamenem dostatek prostoru. Nikdy nedovolte, aby se plamen dotýkal skla. Skleněný obal se zahřívá, nepřemisťujte hořící svíčku. Přestaňte používat, pokud zbývá jen 10mm vrstva.

 

Varování: Může způsobit alergickou kožní reakci. Dlouhodobě škodlivé pro vodní život. Zabraňte úniku do životního prostředí. Při kontaktu s pokožkou omyjte mýdlem a vodou, při podráždění vyhledejte lékařskou pomoc.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky a difuzéry
Typ produktu: Svíčky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: