Noble Isle

Noble Isle je přírodní smyslná a luxusní značka pocházející z Velké Británie. Každý produkt je tak inspirován především přírodním a kulturním bohatstvím celého Spojeného království. Značka Noble Isle je ztělesněním anglických zvyků, tradic, vůní a atmosféry. Produkty jsou baleny v materiálech z obnovitelných zdrojů. Noble Isle se pyšní 100% recyklovatelnými lahvemi a uzávěry.

#ShowMore#

Každá kolekce je unikátní nejen pro svou specifickou vůni, ale také samotný vznik. Tvůrci Noble Isle se při objevování celé Anglie, Irska a Skotska snaží především o autentické zachycení dané oblasti. Volba těch pravých ingrediencí a postupů tak dodává každé kolekci výjimečnost.

Noble Isle si uvědomuje důležitost přechodu k čistějšímu a ekologičtějšímu chování jak pro zákazníky, tak pro naši planetu. Všechny receptury tak vznikají v co největším souladu s životním prostředím. 

Noble Isle má také certifikaci Leaping Bunny a certifikaci veganské společnosti. Jejich produkty nikdy nebyly testovány na zvířatech a zároveň splňují veganské požadavky.